• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa
im. Heleny Gieburowskiej w Głuchowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

W piątek, 24 maja został rozegrany Śremie finał wojewódzkiego 45 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Szkół Podstawowych. Spotkały się tu najlepsze drużyny reprezentujące prawie wszystkie powiaty Wielkopolski. Nasza drużyna w składzie: Kalina Kubiak, Emilia Mielcarek, Jan Biernat i Michał Duda reprezentując powiat Kościański   rywalizowała w grupie 28 zespołów rozwiązując test wiedzy z zakresu BRD, prezentując swoje umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, pokonując rowerowy tor przeszkód i sprawdzając wiedzę oraz umiejętności w miasteczku ruchu drogowego. Były emocje i zacięta rywalizacja – ostatecznie nasza drużyna zajęła 17 miejsce. Gdyby nie pechowe przejazdy po torze przeszkód mieliśmy szansę na zajęcie 3 – 6 miejsca. Podziękowania i gratulacje dla Naszej czwórki.

Marek Pańczak

20240524 101821

 

20240524 113150

 

05

 

IMG 6558

 

08

facebook