• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa
im. Heleny Gieburowskiej w Głuchowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

W czwartek 4 lutego 2021 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie online z Panem Maurycym Wawrzyniakiem reprezentantem naszego kraju na arenach międzynarodowych: wielokrotnym mistrzem Polski, Europy ,Świata w karate Shotokan.

Jako wychowawca, trener dzieci i młodzieży, opowiadał o swojej drodze sportowej, dzieciństwie ,o swoich zainteresowaniach, jak i prezentował swoje trofea .Uczniowie byli pod wrażeniem postaci Pana Maurycego i zadawali wiele pytań na, które nasz „ gość” cierpliwie odpowiadał .

Pan Maurycy obiecał ,że odwiedzi naszą szkołę raz jeszcze osobiście jak tylko czas pandemii dobiegnie końca .

1

2

3

4

facebook