• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

W czwartek 4 lutego 2021 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie online z Panem Maurycym Wawrzyniakiem reprezentantem naszego kraju na arenach międzynarodowych: wielokrotnym mistrzem Polski, Europy ,Świata w karate Shotokan.

Jako wychowawca, trener dzieci i młodzieży, opowiadał o swojej drodze sportowej, dzieciństwie ,o swoich zainteresowaniach, jak i prezentował swoje trofea .Uczniowie byli pod wrażeniem postaci Pana Maurycego i zadawali wiele pytań na, które nasz „ gość” cierpliwie odpowiadał .

Pan Maurycy obiecał ,że odwiedzi naszą szkołę raz jeszcze osobiście jak tylko czas pandemii dobiegnie końca .

1

2

3

4