• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

W piątek 25 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

O godzinie 9:00 na sali gimnastycznej zebrali się absolwenci naszej szkoły (uczniowie kl. 8 ) wraz z zaproszonymi gośćmi. W uroczystej akademii udział wzięli: Burmistrz Gminy Czempiń Pan Konrad Malicki, Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej Pan Łukasz Stasiak, Dyrektor Szkoły Pani Mirosława Kajoch, Wychowawca klasy ósmej Pan Wojciech Kaczmarek Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Mirosława Wojtkowiak, Skarbniczka Rady Rodziców Pani Honorata Biernat. Po krótkiej części artystycznej, w brawurowym wykonaniu uczniów klasy 7, głos zabrała Pani Dyrektor, a następnie Pan Burmistrz oraz Pani Przewodnicząca Rady Rodziców. Następnie wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych absolwentów. Na zakończenie swoje wystąpienie przedstawiła absolwentka naszej szkoły.

O godzinie 9:40 na boisku szkolnym zebrali się uczniowie klas 1-3 oraz 4-7. Po krótkim przemówieniu Pani Dyrektor oraz Przewodniczącej Rady Rodziców nastąpiło wręczenie nagród, wyróżnień oraz czeków stypendialnych dla najlepszych uczniów naszej szkoły. Brawom i wiwatom nie było końca. Pani Dyrektor wraz z Panią Przewodniczącą Rady Rodziców   uhonorowały odchodzące Nauczycielki: Panią Annę Żłobicką - Mueller oraz Panią Aleksandrę Piechowiak, które kończą współpracę z naszą szkołą.

Na zakończenie Pani Dyrektor ogłosiła rozpoczęcie wakacji, wywołując okrzyk radości wśród uczniów i nauczycieli.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

Agnieszka Graczyk-Han

zdj 4zdj 2

zdj 3

zdj 5

zdj 6

zdj 7

zdj 8