• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa
im. Heleny Gieburowskiej w Głuchowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

logotyp

 

W ramach projektu unijnego uczniowie klas IV - VI wzięli 19.11.19 udział w warsztatach zorganizowanych w naszej szkole przez przedstawicieli Instytutu Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. Głównym tematem spotkania był zdrowy styl życia. Panie prowadzące zajęcia przygotowały dla uczestników interesujące wykłady oraz ćwiczenia. Uczniowie aktywnie rozwiązywali zadania, tworzyli piramidę zdrowego żywienia i układali zbilansowaną dietę. Dowiedzieli się, jakie witaminy zawierają podstawowe produkty spożywcze, a jakich składników należy unikać, aby rozwijać się prawidłowo. Na podstawie przeprowadzonego testu okazało się, że większość naszych uczniów odżywia się dobrze i dba o swoje zdrowie.
Autor tekstu :Paulina Walachowska - Romowska.

 

http://arch.spgluchowo.pl/article/zdrowe-odzywianie-warsztaty

facebook